Shoes
Shoes
Shoes
Shoes
Shoes
Shoes
Shoes
Shoes
BUENO

Shoes

Šifra artikla: 3012106-GREY-SUEDE
Kataloška šifra: 26WE6702-GREY SUEDE
Šifra proizvođača: 3012106
10.990,00 RSD
10.990,00 RSD
10.990,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

Tabela veličina je informativne prirode. Veličine u CM su prepisane sa proizvođačke specifikacije i postoji mogućnost odstupanja. Mere se mogu razlikovati unutar brenda i mogu se razlikovati od modela do modela. Avangardia ne garantuje za tačnost mera.

Količina: 1 PAR
2
1
Sačuvajte u listi želja
Sastav:
Gornjište: Koža
Unutrašnjost: Koža
Gazište: Koža
Đon: TPR (omogućava hod bez klizanja, mekoću i dobru termičku izolaciju)
Opis: Ovaj model ženskih Bueno cipela odlikuje se prefinjenom jednostavnošću i toplinom svojih tonova. Izrađene su od izuzetno meke prirodne prevrnute kože u sofisticiranoj taupe sivoj nijansi, koja svakom koraku daje notu prirodne otmenosti. Tradicionalni dizajn sa kožnim pertlama i prepoznatljivim štepovima prožima se sa laganim, savitljivim đonom, osiguravajući vrhunsku udobnost tokom celog dana. Ove cipele predstavljaju savršen izbor za prolećne i letnje gradske šetnje, lako se uklapajući u različite odevne kombinacije kojima daju pečat opuštene elegancije.
Karakteristika Vrednost
Kategorija Cipele ravne
Brendovi BUENO
Sezona 26 SPRING
Pol Z

BUENO

Bueno obuća je najfinija kombinacija lepih boja, stila i udobnosti. Ovaj delikatni balans postignut je zahvaljujući tome što je obuća ručne izrade čiji kvalitet je prepoznat u više od 30 evropskih i svetskih zemalja.

Slični proizvodi

Zumiraj